1.Czy zegarki w naszym salonie są oryginalne? 

Tak, jesteśmy oficjalnym dystrybutorem wszystkich marek oferowanych w naszym sklepie. Jesteśmy firmą rodzinną działającą od 1956 roku. Dokonując u nas zakupu otrzymują Państwo dokument sprzedaży (fakturę VAT lub paragon), opakowanie producenta, kartę gwarancyjną, instrukcję obsługi, certyfikaty kamieni szlachetnych jak również wszystkie dostępne certyfikaty dołączone do danego modelu zegarka.

2.Czy jest możliwość skrócenia bansolety?

Tak, jest możliwość skrócenia bransolety na życzenie. Każdy model zegarka na bransolecie dostosujemy do Twojego nadgarstka. Prosimy o wcześniejszy kontakt z naszym doradcą w celu uzgodnienia odpowiedniego rozmiaru bransolety. 

3. Czy wykonujecie naprawę zegarów ściennych?

Tak, realizujemy kompleksowe naprawy główne. 

4.Czy posiadacie w ofercie zegarki dziecięce?

Tak, polecamy marki Casio, Lorus, Ice Watch.

5. Czy wykonanie usługi grawerowania oznacza utratę gwarancji? 

Nie, korzystając z usługi grawerowania wykonanej w naszym sklepie nie tracicie Państwo gwarancji.

6. Kiedy mogę złożyć zamówienie? 

Zamówienie można składać 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu poprzez naszą stronę internetową, mailowo, a także telefonicznie w godzinach otwarcia naszych salonów. 

7. Czy istnieje możliwość anulowania zamówienia?

Tak, można dokonać anulacji zamówienia. Należy skontaktować się z nami telefonicznie, poprzez chat lub wysyłając wiadomość pod adres mailowy na adres: kuck@kuck.pl.

8. W jaki sposób mogę śledzić nadanie mojej paczki? 

W momencie wysłania towaru otrzymują Państwo numer listu przewozowego na podany przy składaniu zamówieniu adres mailowy. 

9.Czy posiadają Państwo zegarki wyprzedażowe?

Tak, w swojej ofercie posiadamy takie modele. Należy na naszej stronie wejść w zakładkę wyprzedaż.

10. Czy można kupić bon prezentowy?

Tak, w naszych sklepach można nabyć bon podarunkowy na wybraną kwotę i wykorzystać go na produkty oferowane w sklepie internetowym www.kuck.pl lub w sklepach KUCK na terenie Olsztyna.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Or Reset password


Problemy z logowaniem? Zadzwoń do nas: 734 470 476
OD WRZEŚNIA 2021 ROKU NASZ SKLEP ZMIENIŁ OPROGRAMOWANIE SKLEPU. STARE HASŁA DO KONTA KLIENTA SĄ NIEAKTUALNE - PROSIMY O SKORZYSTANIE Z FORMULARZA ODZYSKIWANIA HASŁA.