1.Wszystkie produkty znajdujące się na stronie sklepu objęte są gwarancją producenta.

2.Klient ma prawo składać reklamacje, w przypadkach wskazanych w obowiązujących przepisach prawa lub udzielonej gwarancji.

3.W wypadku wykrycia wady lub usterki objętej gwarancją, produkt z kartą gwarancyjną, dowodem zakupu oraz opisem przyczyny reklamacji należy odesłać na adres serwisu podany na karcie gwarancyjnej lub na adres sklepu po uprzednim kontakcie z obsługą sklepu w celu uzyskania wszelkich informacji o sposobie reklamowania danego produktu. Zasady postępowania reklamacyjnego przebiegają w różny sposób w zależności od producenta.

4.Jeśli gwarancja nie stanowi inaczej o wyniku reklamacji klient będzie poinformowany w terminie 14 dni od daty otrzymania przesyłki reklamacyjnej.

5.Koszt przesłania do Sklepu przesyłki ponosi Kupujący. Przesyłki pobraniowe oraz na koszt Sklepu nie będą przyjmowane.

6.Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" klient może zrezygnować z produktu kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki składając stosowne oświadczenie na piśmie, poprzez e-mail lub telefonicznie. Można to zrobić tylko wtedy, gdy produkt nie był używany, nie jest zniszczony. Gwarantujemy zwrot kwoty odpowiadający wartości produktu w ciągu obowiązujących 14 dni. Prosimy odesłać towar kompletny wraz ze wszystkimi dokumentami jakie zostały dołączone.

7.Koszt dostawy nie podlega zwrotowi. W przypadku zwrotu przesyłkę wysłać należy na swój koszt na adres siedziby firmy.

8.Nie ma możliwości zwrotu/wymiany towaru uprzednio dostosowanego do wymagań klienta na jego życzenie takie jak np. grawerowanie.

9.W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego oraz ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny z dnia 31 marca 2000 r. Dz.U. nr 22 poz.271).

10.Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą Kupującego na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie. Sprzedawca dołoży wszelkich starań, aby ewentualne sytuacje sporne były rozwiązywane polubownie. 

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Or Reset password


Problemy z logowaniem? Zadzwoń do nas: 734 470 476
OD WRZEŚNIA 2021 ROKU NASZ SKLEP ZMIENIŁ OPROGRAMOWANIE SKLEPU. STARE HASŁA DO KONTA KLIENTA SĄ NIEAKTUALNE - PROSIMY O SKORZYSTANIE Z FORMULARZA ODZYSKIWANIA HASŁA.